ŞOK WİN


Sıkça Sorulan Sorular

win müşterilerimize sunduğumuz, avantajlarla dolu bir sadakat programı. Alışveriş yaptıkça, kampanyalara katıldıkça ve Cepte Şok içindeki win cüzdanına para yükledikçe TL kazanacakları bir üyelik sistemi. 1 win Para = 1 TL
Cepte Şok App''ini indirerek üye olursanız, otomatik olarak win'li oluyorsunuz. Tüm avantajlardan yararlanmak için Cepte Şok'a üye olmak yeterli.
Hayır. Herhangi bir ücret alınmamaktadır.
win'e özel seçili ürünler, markalar ve ürün gruplarında kampanyalar düzenleniyor. Şok ve Cepte Şok alışverişlerinizde kampanyalardan kazandığınız win Para bakiyeler cüzdanınıza yüklenir.
Her 100 TL cüzdan yüklemenize 1 win Para kazanırsınız. Örneğin; 1.000 TL'lik cüzdan yüklemenize, 10 win Para kazanırsınız.
win cüzdan hesabınız içindeki bakiye yükleme menüsüne bastığınızda hesabınıza daha önceden eklediğiniz kayıtlı kartlarınız görüntülenir. Kartınız yoksa öncelikle Ödeme Yöntemlerim menüsü altından bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Yüklemek istediğiniz tutarı belirtip kayıtlı kartınızı seçerek, 3D ödeme yöntemi ile birlikte ödemenizi tamamladığınızda bakiyeniz cüzdan hesabınıza eklenecektir.
Harcamadığınız win tutarlarınız cüzdanınızda sizin için her zaman saklanır. İstediğiniz zaman bakiyenizi harcayabilirsiniz.
win ile hem Şok mağazalarından, hem de Cepte Şok üzerinden win Para bakiye kazanabilirsin. Mağaza kasalarında Win kodunu okutmanız gerekmektedir.
Kampanyalı ürünlerde alışverişlerinizi yaptıktan sonra ödemek için kasaya geldiğinizde, Cepte Şok uygulaması içindeki win kodunuzu kasada okuttuğunuzda avantajlardan yararlanmaya başlar, kazandığınız win Para bakiyeler cüzdanınıza yüklenir.
Öncelikle Cepte Şok uygulamasını telefonunuza indirerek üye olmanız gerekir. Daha sonra hem Cepte Şok uygulaması hem de mağazadaki avantajlardan faydalanabilirsiniz. Mağaza kasalarında win kodunu okutmanız gerekmektedir.
Evet, bir sonraki alışverişlerinizde, Cepte Şok''ta ve mağazalarda yer alan tüm ürünlerde win Para bakiyenizi kullanabilirsiniz. Kullanmak için mağaza kasalarında win kodunu okutmanız gerekmektedir.
Kazandığım win Para, sipariş teslim edildikten sonra 24 saat içerisinde cüzdanınıza yansır.
win Para hesabınıza istediğiniz zaman, istediğimiz miktarda para yüklemesi yapabilirsiniz. 100-200-300 TL hızlı şekilde para yüklemesi yapabilir, dilerseniz "Diğer" seçeneğinden istediğiniz tutarda, hesabınıza win Para bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.
Evet, ürün kısıtlaması olmaksızın win ile kazandığınız paraları hem Şok hem de Cepte Şok'ta dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
Evet, sipariş tutarınızın ödemesinin bir kısmını win Para bakiye ile kalan kısmını ise diğer ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz.
win cüzdan ile yaptığınız alışverişlerde iade/iptal işlemi yapılabilir. İade/iptal işleminden sonra ilgili tutar cüzdan bakiyenize iade edilecektir.
win Para bakiye ile ödenen siparişlerde iade/iptal edilen bedeller 24 saat içerisinde win Para hesabınıza yüklenir.
Siparişin iptal/iade edilmesi durumunda; ilgili win kampanya döneminde sipariş verilen ürün/ürünlerde win Para tanımlı ise kazanılan win Para’ler ilgili ürünler için müşteri cüzdan hesabından geri alınır.
İptal/iade işlemi sonrası win Para bakiyesinin eksiye (-) düşmesi durumunda, tekrar para yüklemesi işleminden sonra bakiye güncellemesi yapılacaktır.
Hayır, win Para bakiyesinde yer alan tutarlar müşteri kartına iade edilmemektedir. Hesabınızda kalan win Para bakiyenizi istediğiniz zaman istediğiniz siparişinizde kullanabilirsiniz.
Herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın, kullanılmayan bakiyeler süresiz şekilde müşteri hesabında bakiye olarak görünecektir.
Her hafta win ürünleri yenilenmektedir. Web sitemizden ya da mobil uygulamalarımızdan takip edebilirsiniz.
Uygulama içerisinde ana menüde bulunan kategori sekmesinden veya kampanyalar bölümünden win ürünlerine ulaşabilirsiniz. Mağazalarımızdan da bilgi alabilirsiniz.
Evet, win avantajlarından hem Cepte Şok hem de Şok mağazalarımızdan faydalanabilirsiniz.
Hem web hem de Cepte Şok üzerinden haftanın kazandıran win ürünlerine ulaşabilirsiniz.
win Para kampanyalarında herhangi bir limit sınırlaması bulunmamaktadır.
Yıldız Holding