ŞOK WİN


Sıkça Sorulan Sorular

Win müşterilerimize sunduğumuz, avantajlarla dolu bir sadakat programı. Alışveriş yaptıkça, kampanyalara katıldıkça ve Cepte Şok içindeki Win cüzdanına para yükledikçe TL kazanacakları bir üyelik sistemi.
Cepte Şok App'ini indirerek üye olursanız, otomatik olarak WİN'li oluyorsunuz. Tüm avantajlardan yararlanmak için Cepte Şok'a üye olmak yeterli.
Evet, kampanya ve avantajlardan yararlanmak için Cepte Şok üyesi olmak gerekir.
Hayır. Her hangi bir ücret alınmamaktadır.
Win'e özel seçili ürünler, markalar ve ürün gruplarında kampanyalar düzenleniyor. Şok ve Cepte Şok alışverişlerinizde kampanyalardan kazandığınız TL bakiyeler cüzdanınıza yüklenir. Her 100 TL cüzdan yüklemenize 1TL kazanırsınız. Örneğin; 1000 TL'lik cüzdan yüklemenize, 10TL kazanırsınız. Kazabilmek için mutlaka kasalarımızda Win kodunu okutmanız gerekmektedir.
Win ile hem Şok mağazalarından, hem de Cepte Şok üzerinden TL bakiye kazanabilirsin. Mağaza kasalarında Win kodunu okutmanız gerekmektedir.
Kampanyalı ürünlerde alışverişlerinizi yaptıktan sonra ödemek için kasaya geldiğinizde, Cepte Şok uygulaması içindeki Win kodunuzu kasada okuttuğunuzda avantajlardan yararlanmaya başlar, kazandığınız TL bakiyeler cüzdanınıza yüklenir.
Öncelikle Cepte Şok uygulamasını telefonunuza indirerek üye olmanız gerekir. Daha sonra hem Cepte Şok uygulaması hem de mağazadaki avantajlardan faydalanabilirsiniz. Mağaza kasalarında Win kodunu okutmanız gerekmektedir.
Tütün ürünleri hariç diğer tüm ürünlerimizde win bakiyenizi kullanabilirsiniz. Kullanmak için mağaza kasalarında win kodunu okutmanız gerekmektedir.
Evet, Win cüzdanınıza sizde TL yükleyebilirsiniz.
Kazandığım TL, sipariş teslim edildikten sonra 24 saat içerisinde cüzdanınıza yansır.
Her hafta Win ürünleri yenilenmektedir.
Uygulama içerisinde ana menüde bulunan kategori sekmesinden veya kampanyalar bölümünden Win ürünlerine ulaşabilirsiniz. Mağazalarımızdan da bilgi alabilirsiniz.
Evet, ürün kısıtlaması olmaksızın Win ile kazandığınız paraları hem Şok hem de Cepte Şok'ta dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
Hayır, aynı siparişte tek ödeme yöntemi kullanılmaktadır. Win cüzdan ile yapılacak alışverişte, bakiyenizin tamamının alışveriş bedelini karşılıyor olması gerekir.
Win cüzdan ile yaptığınız alışverişlerde iade/iptal işlemi yapılabilir. İade/iptal işleminden sonra ilgili tutar cüzdan bakiyenize iade edilecektir.
Win cüzdan ile ödenen siparişlerde iade/iptal edilen bedeller 3-7 gün arasında yansır.
Hayır, cüzdan bakiyesinde yer alan tutarlar müşteri kartına iade edilmemektedir.
Herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın, kullanılmayan bakiyeler süresiz şekilde müşteri hesabında bakiye olarak görünecektir.
Evet, Win avantajlarından hem Cepte Şok hem de Şok mağazalarımızdan faydalanabilirsiniz.
Evet yararlanabilirsiniz. Fakat avantajlardan yararlanmak için Cepte Şok uygulamasını indirip üye olmanız gerekiyor.
Hem web hem de Cepte Şok üzerinden haftanın kazandıran Win ürünlerine ulaşabilirsiniz.
Siparişin iptal/iade edilmesi durumunda; ilgili win kampanya döneminde sipariş verilen ürün/ürünlerde win tl tanımlı ise kazanılan win TL’ler ilgili ürünler için müşteri cüzdan hesabından geri alınır.
İptal/iade işlemi sonrası win cüzdan bakiyesinin eksiye (-) düşmesi durumunda, tekrar para yüklemesi işleminden sonra bakiye güncellemesi yapılacaktır. Örneğin; güncel win cüzdan bakiyesi 10 TL olan bir müşteri, win’li ürünlerden 15 TL’lik iptal/iade işlemi gerçekleştirdiğinde cüzdan bakiyesi -5 TL olacak, daha sonra 50 TL’lik bakiye yüklemesi yapılır veya win tl kazanımı olursa, cüzdan bakiyesi 45 TL olarak güncellenecektir.
Yıldız Holding