ÖZGÜN MARKALARIMIZ

Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi, tarihi geçmişi olan markaları canlandırarak ekonomiye yeniden kazandırdık. Özgün markalar portföyümüze ayrıca aralarında geniş bir yelpazedeki gıda ürünleri ile daha sınırlı sayıda mutfak eşyaları, temizleyiciler, kağıt ürünleri ve giyim eşyalarının da bulunduğu ve Şok Marketler tarafından geliştirilen bazı markaların ürünlerini de ekledik.

Özgün markalarımızdan bazıları şunlar:

PİYALE: Türkiye’nin en köklü ve bilinirliği en yüksek markalarından biri olan Piyale, 1922 yılında bu yana bizimle. 2010 yılında Yıldız Holding bünyesine katılan marka, ŞOK Marketler çatısı altında tüketicilerin hizmetinde. Makarna denince akla ilk gelen markalardan biri olan Piyale, Türkiye çapındaki tüm ŞOK marketlerde Makarna’dan Hazır Çorba’ya, Un’dan Pasta Yardımcı malzemeleri ve Puding’e kadar tüm ürünleriyle Türkiye’nin en sevilen markaları arasındaki yerini koruyor. Ne de olsa, “Biz Piyaleciyiz, onlar Piyaleciler ve eminim ki siz de Piyalecisiniz…”

MİS: Türkiye’nin 1976 ‘daki ilk modern süt tesislerinden birine adını veren Mis Süt, en çok sevilen ve tercih edilen nostaljik markalarımızdan biri. 2012 yılında Yıldız Holding ailesine katılan Mis markası, Süt’ten Peynir’e, Yoğurt’tan Ayran’a, Dondurma’ya kadar geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimize özel olarak üretiliyor.

AMİGO: Paketli yer fıstığının Türkiye’deki jenerik markası Amigo, Türkiye’nin ilk paketlenmiş kuruyemiş firmalarından biri. Ayrıca, kuruyemiş kategorisinin ilk TV reklamını yapan marka. Fıstık’tan ay çekirdeğine, Çiğ Badem’den kuru meyveye, Cips’ten Fıstık ezmesine kadar geniş ürün yelpazesi ile atıştırmalığın nostaljik markası Amigo yine ŞOK marketlerin müşterileri ile buluşuyor.

EVİN: Reklamlarıyla bir jenerasyonun kalbini kazanan Evin yağ, genişleyen ürün gamıyla bildiğimiz Evin Margarin’den sıvı yağına kadar tüm ürünleri ile sadece ŞOK Marketlerde.

MİNTAX: Türkiye’nin ilk yerli deterjan markası. Reklam müziği hala kulaklarımızda; “Mintaxla canım Mintaxla…” 1970’li yıllarda güçlü bir çıkış yakalayan marka. 2012 yılında Yıldız Holding bünyesine katılarak, ŞOK marketlerin temizlik ürünleri kategorisindeki lider markası haline geldi. Mintax markası da Şok için özel olarak üretiliyor.

BİZİM VATAN: Mazisi 1951’lere uzanan Vatan markası da Bizim Vatan markası adı altında Şok raflarında. Güvenirliğin simgesi ve ürün kalitesi ile tecrübesini ispatlamış Bizim Vatan, ton balığından Garnitüre, Salça’dan, Bezelye konservesine, Turşu çeşitlerinden Üzüm-elma sirkesi ve nar ekşisi gibi salata soslarına kadar sofralarımızın ayrılmaz parçası haline geldi.

PEKİ: Yılların kek markası Peki, sadece kek değil gofret çeşitleriyle de ŞOK Marketlerde atıştırmalık reyonunda müşterilerimizin hizmetinde. Gençlerin severek tükettiği çeşit çeşit Peki ürünleri, ekonomik fiyatlarıyla da gönülleri kazanmaya devam ediyor.

KARMEN: Çocukluktan uzanan süper lezzet! Karmen markası. Tablet çikolatadan, çikolata kaplamalı gofrete ve çikolata kaplamalı bisküviye kadar içinde bir çok çeşit bulunduran Karmen’de sadece ŞOK Marketler’de.

Yıldız Holding